Nové webové stránky

Kvalitní webové stránky jsou základem každého podnikání. Nejinak je tomu i u ubytovacích zařízení. My si to dobře uvědomujeme a proto jsme pro vás připravili nabídku kvalitních a cenově dostupných webových prezetací založených na redakčním systému Wordpress.

Proč je důležité mít kvalitní web?

Přestože svoji nabídku prezentujete na našem portálu, všechny informace se do jednoho záznamu prostě nevejdou. Je téměř jisté, že pokud naše návštěvníky Váš záznam zaujme, přejdou na Vaše stránky. Tam budou chtít získat maximum informací a třeba provést i online rezervaci. Jste si jisti, že na Vašich stránkách tyto infomrace najdou?

Kompas radí - kvalitní web je základ
Kompas radí - kvalitní web je základ
Je ideální čas připravit se na sezónu
Nabízíme Vám kvalitní webové stránky za velmi příznivé ceny.

Jaký web Vám můžeme nabídnout?

V rámci této nabídky jsme pro Vás připravili webovou prezentaci založenou na redakčním systému Wprdpress, což je nejrozšířenější redakční systém pro správu stránek. Pro tento redakční systém máme připravenou univerzální grafickou šablonu v moderním designu. Šablona umožnuje snadné přestavění a změnu pozic jednotlivých prvků na stránkách, tudíž z této šablony můžeme pouhým přetavěním prvků vytvořit unikátní web. Stejně tak celou šablonu přebarvíme do barevné sady, kterou si zvolíte. Web je vyhotoven v takzvaném responzivním designu, což znamená že se přizpůsobí mobilním zařízením a bude skvěle vypadat na tabletech a telefonech.

Naše základní řešení umožňuje především:

  • Správa stránek a příspěvků
  • Správa kategorií příspěvků
  • Vytváření kontaktních formulářů
  • Správa fotogalerií
  • Správu obsahu sloupce a patičky
  • A spoustu dalších možností

Kolik Vás bude naše řešení stát?

Důležitá otázka je určitě, kolik za webové stránky od nás zaplatíte. Základní cena našeho řešení je 5 990 Kč. V rámci této ceny provedeme úpravu rozložení šablony a přebarvení do zvolených barev. Zdrojové kódy nového webu nahrajeme na Váš hosting a celý web zprovozníme. Je třeba počítat s tím že musíte mít připravenou webovou doménu a webhosting (rádi vám se všim poradíme).

Je možné si web někde prohlédnout?

Samozřejmě - nechceme abyste kupovali zajíce v pytli. Funkční webovou prezetnaci naleznete na adrese http://t1.wgsystem.cz/ . Pokud si budete chtít prohlédnout i administrační část, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám předáme přístupy do administrace.

Potřebujete specifické úpravy nebo individuální web?

Pokud chete nové webové stránky ale nechcete se spokojit s popisovaným základním řešením, můžeme pro vás prezentaci doplnit o specifické funkcionality. Případně můžeme celý web vytvořit na míru. Vše je otázka dohody, nebojte se tedy zeptat a poradit se s námi.