Penzion Atlet

Penzion Atlet
Typ Hotel
Kraj Kraj Vysočina
Okres Jihlava
Tel +420 608 206 305
Email info@penzion-jihlava.cz
Web http://www.penzion-jihlava.cz/

Penzion ATLET se nachází v krajském městě Jihlava, v regionu Vysočina.Nově zrekonstruovaný penzion nabízí ubytování v klidné části poblíž historického centra.

Penzion ATLET se nachází v krajském městě Jihlava, v regionu Vysočina.Nově zrekonstruovaný penzion nabízí ubytování v klidné části poblíž historického centra. Nové vybavení, poloha, vlastní uzavřené parkoviště i ochotný personál Vám jistě přispějí k příjemnému pobytu v našem rodinném penzionu.

Penzion Atlet leží v historické části Jihlavy asi 10 minut pěší chůze z náměstí.Ubytování Vám nabízíme v nově zrekonstruovaném penzionu v 1,2,3,4 lůžkových pokojích a dvou apartmánech s kuchyňkou. Vybavení pokoje KATEGORIE *** koupelna s WC a sprchovým koutem.  Telefon, TV, lednička, zdarma internet s pevným přípojením. Na každém patře penzionu je k dispozici kuchyňka s dřezem, rychlovarnou konvicí a mikrovlnou troubou.

Stravování: restaurace 50 mprodejna potravin 30 mnon stop občerstvení na čerpací stanici 100 m

Dopravní dostupnost:zastávka MHD 100 mautobusové nádraží 15 min. pěší chůzevlakové nádraží 20 min. pěší chůzeNedaleko penzionu se nachází nákupní centra, zoopark, aquapark, cyklostezky, fitcentra, lyž. areál ( v dosahu MHD) a jiné možnosti sportovního vyžití.Více info naleznete na našich www stránkách nebo nás kontaktujte.

Adresa Mlýnská 2
Jihlava 586 01

GPS
N 0°
E 0°

Štítky