Turistická ubytovna

Turistická ubytovna
Typ Hotel
Kraj Moravskoslezský kraj
Okres Nový Jičín
Tel +420 602 748 104
Email info@turistickaubytovna.eu
Web http://www.turistickaubytovna.eu/

K ubytování nabízíme 46 lůžek

11x- 2lůžkových pokojů, 4x- 3lůžkových pokojů, 3x -4lůžkových pokojů.Součástí všech pokojů jsou samostatné koupelny, vybavené umyvadlem, WC a sprchovým koutem.Ručníky a mýdlo jsou součástí poskytovaných služeb.TV dle přání na pokoji. V obou podlažích jsou umístěny plně vybavené kuchyně s jídelnami. Motorizovaní návštěvníci mají kdispozici před budovou soukromé parkoviště aut.

Vybavení:

Kuchyň je vybavena elektrickou 4-plotýnkovou varnou deskou + digestořem, mikrovlnnou troubou, lednicí s mrazícím boxem, varnou konvicí  a  veškerým potřebným nádobím, příbory, sklem a porcelánem- součástí kuchyní jsou jídelny s 18-ti místy u stolu- TV se satelitním programem. K dispozici je také malá knihovna.

Služby:

- je prováděn denní úklid pokojů a společných prostor- výměna lůžkového povlečení při dlouhodobějším pobytu je prováděna 1x za 14 dní.K zapůjčení jsou Ruské kuželky, Petanque, malý zahradní gril.Dále je k dispozici dětské pískoviště , úschovna kol a lavičky k posezení na zahradě. Na všech pokojích i v jídelně je možnost připojení k internetu a Wifi .Více info naleznete na našich www stránkách nebo nás kontaktujte.

Adresa Lesní
Nový Jičín 741 01

GPS
N 49.5895°
E 18.0156°

Štítky